Autorka se zase jednou omlouvá
  za nehoráznou nečinnost blogu
  a bude se jí snažit doopravdy v nejbližších dnech
  až týdnech napravit.
   Autorka také zděluje světu, že krom toho,
  že musí řešit momentální situaci v rodině, si právě plní své sny a proto zanedbává nejen blog
  ale i jiné společenské aktivity a to jí upřímně mrzí. 

Fears and slyness- 1

25. května 2008 v 20:58 | Shadya, Nephthys, Alex |  Příběhy
Fears and slyness cunning- 1

Nehoda


Bylo typické čtvrtkové ráno. Kluk jménem Alexander Malt právě nastupoval do auta. Měl jít do nové školy, ale netěšil se. Vždy, když se museli s otcem stěhovat a on nastoupil do nové školy, vybavila se mu matka. Po tváři mu stekla slza. Rychle jí utřel a zabouchnul dveře na autě.
Alexandr žil se svím otcem sám už přes rok. Jeho matka umřela při bankovním přepadení, když se postavila do rány kulky, aby Alexe zachránila. Jeho otec prožíval těžké období a tak se museli často stěhovat. Teď, když už byla pro otce situace snažší si koupil nový, věčší byt a rozhodl se, že v něm zůstane s Alexem už napořád.
Alexandr nebyl kluk typu oblíben a zbožňován. Vyrůstal v skomných podmínkách a pár ran už od osudu dostal. Měl černé vlasy, o které se už delší dobu nestaral, ale aby zamaskoval délku, měl je pravidelně rozcuchané. V jeho hlubokých modrých očích bylo vidět jen smutek a beznaděj..
Cestou do školy byly oba- Alex i jeho otec Jean tiše. Otec věděl, jaké je to pro syna těžké, najít si nové kamarády a zvyknout na prostředí a tak byl raději sticha. Alex to brál jako součást života a kamarády si už delší dobu nehledal. Bylo mu vše jedno... Někdy i pomýšlel na smrt, ale nikdy nebyl schopen zabít se. Když tak teď nad tím přemýšlel, přišlo mu to směšné. Vše mu bylo směšné.. Jeho život, rodina, matka, smrt... vše. "Alexi.. Není ti dobře?" zeptal se Alexe otec. Všimnul si synova výrazu a to ho znepokojovalo. "Nic mi není.." ostře mu odpověděl Alexandr. Nechtěl otce s ničím znepokojovat, věděl, že by mu jen přitížil.
Když přecházeli přes most, ono to byl to vlastně jen takový malý můstek, pod kteřím ním byla cesta, ale na ceduli uprostřed bylo velkýma písmenama napsáno Most de L... a ostatní bylo přefarbeno grafitem, Alexe vyrušil ze zamyšlení jakýsi zvuk. Kolem jejich auta šel autobus. Bylo v něm jen pár lidí, ale všichni měli vyděšený výraz, nýbrž autobus jel kolem 160-ky. Řidič, se šibnutým výrazem ve tváří, připomínající maniaka pořád přidával plyn, ochoten obětovat životy jiných, jen kvůli vlastní sebevraždě. Autobus narazil do pravé strany okrajů cesty, stočil se, a plnou silou sebou smetl tři, nebo čtyři auta... Všude lítali kusy skla a železa a pak náraz a.. výbuch. To je poslední na co si Alexandr pamatoval...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ^^Girlycard^^ ^^Girlycard^^ | Web | 26. května 2008 v 18:20 | Reagovat

Shady dáš mi please tvoje icq?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama