Autorka se zase jednou omlouvá
  za nehoráznou nečinnost blogu
  a bude se jí snažit doopravdy v nejbližších dnech
  až týdnech napravit.
   Autorka také zděluje světu, že krom toho,
  že musí řešit momentální situaci v rodině, si právě plní své sny a proto zanedbává nejen blog
  ale i jiné společenské aktivity a to jí upřímně mrzí. 

Hellsing- Recenzia

11. května 2008 v 19:07 | Elis |  Hellsing- Recenzia
NÁZEV: Hellsing
ŽÁNR: Upíry, drama, místamy ti vtipný zcény, krev
HLAVNÍ POSTAVY: Hellsing, Iscarots, Millenium
DĚJ: Svet už dávno nie je taký, aký by mal byť... Násilie, zlo... a krv... Krv, ktorú potrebuje každý. Živí, ale aj mŕtvi... teda oni sú skôr nemŕtvy... Problémom ale je, že tí živí si tú svoju krv vytvárajú, zatiaľ čo mrtvý(nemŕtvi) ju musia "ukradnúť" práve tým živím.
V Londýne sídli istá organizácia Hellsing, založená rodinou Hellsing, a momentálne ju vedie lady Integra Integral Wingates Wigacy Faibrook Van Hellsing(to meno je super). Úlohou tejto organizácie je zabíjať nemŕtvyhc, ale aj umelo vytvorených upírov, ktorý slúžia hlavne teroristom. Zaujímavé je, že "esom" tejto organizácie je upír Alucard...
Hneď v prvých dieloch mangy, ale aj anime sa nám ukazujú hlavný nepriatelia- Milénium, ale nesmiem zabudnúť na pobožníkov- Iskarotov.
Dejovo sa mi Hellsing strašne páčil. Milujem krv a v tomto anime rozhodne nechýbala, ale nebolo jej ani moc veľa, ako čo ja viem v anime Elfen Leid. Tam lietali vnútornosti a celkovo sa mi to moc nepáčilo....


Můj názor
Hellsing je nejlepší anime, které sem viděla a nakazila mě ním kámoška, za co jí nejspíš poděkuju. Dej to má, to je hlavní a každej díl sem jen tak hltala. Co se týče grafiky, nemůžu nic vytknout. Detaily sou prostě propracovány a krev vypadá realisticky, nerozdíl od jiných anime a máng, kde se krev podobá spíš rozlitému kečupu. Postavy sou taky úžasné. Nejsou to žádný kladní hrdinové, i když, hlavní postava je prostě boss :D.
No co, já záporáky ráda.
Anime je vhodné pro silnější žaludky a pro ty, co milují krev. :3


PS. Recenze speciálně pro Shady od Elis. Názor je vlastní práce majitelky Shad.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama