Autorka se zase jednou omlouvá
  za nehoráznou nečinnost blogu
  a bude se jí snažit doopravdy v nejbližších dnech
  až týdnech napravit.
   Autorka také zděluje světu, že krom toho,
  že musí řešit momentální situaci v rodině, si právě plní své sny a proto zanedbává nejen blog
  ale i jiné společenské aktivity a to jí upřímně mrzí. 

Fire & Magma(lava) dragons

15. června 2008 v 21:44 | Shad |  Dragons
Ohnivý draci

Ohnivý draci sou nejznámejší druh draků. Též sou i nejzuřivější. Tvar těla ohnivých draků může být různý. Věčšinou sou velcí a mohutní, se středním rozpětím křídel. Křídla sou silná a svalnatá. Obyčejně dorůstají do výšky 7-19 metrů, extrémy sou i 30 metrů a víc. Jejich těla pokrývají věčšinou drsné šupiny a často u nich můžeme vidět ostně. Zbarveni bývají do ruda, hněda až černa, méně obyvklá je karmínová barva. Samice snášejí 2-4 vajec a matka se o ně důkladně stará. Létat umí už od narození a na první lov věčších zvířat vyrážejí brzy, už kolem třetího týdne po narození. Chrlit oheň začínají v průběhu tohohle věku. Rádi obsázejí obrovská území a neradi se o něj dělí s jiným drakem, jenom pokud se setkají samec + samice. Samice sou podstatně věčší než samci(rozdíl tak 3-6 metrů).
Čínsky ohnivý ;)
Magmatičtí draci (aneb též lávový)
Magmatičtí - lávový draci sou jeden z opravdu vzácných druhů draků. Narozdíl od ohnivých draků, věčšina magmatičtích draků nemá křídla. V prostorech obrovského tepla, je totiž nepotřebují.
Objevují se v oblestech lávy. Jejich šupiny sou neskutečně tvrdé a odolné vůči teplu. Samce i samice se velikostí neliší. Samice snášejí jenom 1 vejce, a dráče vychovávaj v chladnějších oblastech. Dračí dech a oheň lávových draků dosahuje obrovských teplot.
Magmatičtí(lávový) draci se živý vším možným, dokonce i mršinamy. Zbarveni bývají do rudé, černé, zlaté, nebo i hnědé barvy.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Long Long | Web | 19. června 2008 v 16:50 | Reagovat

Zajímavé, moc ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama