Autorka se zase jednou omlouvá
  za nehoráznou nečinnost blogu
  a bude se jí snažit doopravdy v nejbližších dnech
  až týdnech napravit.
   Autorka také zděluje světu, že krom toho,
  že musí řešit momentální situaci v rodině, si právě plní své sny a proto zanedbává nejen blog
  ale i jiné společenské aktivity a to jí upřímně mrzí. 

Květen 2009

Hydrokineze

29. května 2009 v 20:37 | Shadya + Elaine |  Hydrokineze
HYDRO = Voda
Hydrokineze je schopnost ovládání vody, tedy měnit její směr, proudění a rychlost. Je jedna z nejtěžších kinezí, podobně jako Aerokineze, v případě, že se snažíte změnit proud tečoucí vody. Při samotném tečení vody z kohoutku to není až takový problém. Svím spůsobem přerušíte, nebo nakloníte směr tečoucí vody jako celého proudu, nikoli jako tisíce kapek. Podobně jako Pyrokineze a Aerokineze patří k nejsilnějším kinezím, už jen z důvodu, že ovládáte samotnou vodu.
Při cvičení hydrokineze již spomínaným způsobem, tudíž ovplyvnění proudu se ujistěte, že máte dostatočné množstvo na zaplacení účtu za vodu. xD
Další způsob je méně nákladný. Naplníte si skleničku asi do 3/4 (nesmí být po okraj!) a vložíte do ní ukazováček, nebo jiný prst kterým nejlépe ovládáte energii. Vnímejte teplotu vody, a naslouchejte jí. Nechte se ponořit do pocitu, který ve vás vyvolá, ale nedejte se jí "ovládnout". Představujte si, jak voda začíná proudit a hýbat se směrem, kterým určíte. Snažte se vyvolat vodní vír, nejdřív pomalu, pak skuste zrychlovat. Pro pomoc klidně použijte ukazováček. Představte si, jak kolem něj tvoříte energii vytvářející proud. Soustřeďte se ale, aby ste místo Hydrokineze nevytvořili vír pomocí vzduchu, tedy Aerokinezí!

Pomocné zdroje: Google

Geokineze

29. května 2009 v 20:10 | Shadya + Elaine |  Geokineze
Geokineze; GEO = země.
Jistě ste si už domysleli, že to nejspíš bude kineze manipulující se zemí. Né tak úplně. Je to vlastně schopnost dovolující manipulovat s krystalovou mřížkou pevných látek. Ve skutečnosti je tato mřížka jenom pomyslná, ve skutečnosti neexistuje. Dalo by se tedy říct, že geokinezí měníme uspořádání částic v pevné látce.
Ke cvičení Geokineze budete potřebovat krystal, nejlépe středně průhledný. Před cvičením si ale prozkoumejte jeho vlastnosti, barvu, tvar.
Poté se pokuste v mysli měnit uspořádání částic, barvu, nebo průhlednost. Vlastně budete měnit fyzikální vlastnosti krystalu, nebo je přestavovat.
Možná budete mít při tomhle cvičení pocit, že vás obklopuje nekonečné množství prostoru a možná vám začnou chladnout ruce(alespoň já tyhle příznaky měla). Pokud to zajde doopravdy daleko, přestaňte se cvičením a dejte si na chvíli pauzu.

Pomocné amulety: Smaragd

-Pomocné zdroje: Antima
Cryokineze

28. května 2009 v 21:36 | Shadya + Elaine |  Cryokineze
Cryo = led
Cryokineze je schopnost ovládat led; tudíž snižovat teplotu objektu, nebo jej dokonce úplně zmrazit.
Při tréninku Cryokineze je nejjednoduchší spůsob pracovat s energii vodných částic a přimět jej proměnit v led.

Jedním z nejlehčích způsobů je soustředit se na vodu v misce a pomalu snižovat její teplotu až po proměnu v led.
Pro začátek doporučuju si naplnit misku jen asi 5 kapkama vody. Ze začátku se vám možná podaří vodu jenom ochladit, nebo se vám zmenší objem(fyzika).

Aerokineze

28. května 2009 v 21:15 | Shadya + Elaine |  Aerokineze
Název Aerokineze pochází z latinského slova AER = vzduch; tedy je to schopnost ovládat vzduch, plyny, nebo kouř, měnit jeho směr a proudění.
Patří mezi nejtěžší ovládané kineze, její cvičení totiž ovplyvňuje i sebemenší vánek a spočátku dělá potíže soustředit se na něco v plynném stavu.
Podobně jako ostatní parapsychické schopnosti jej můžou ovládat všichni.
Před cvičení Aerokineze by ste měli co nejvíc zamezit vzduchu proudící do oné místnosti.

Ke cvičení je hodně známá metoda vonné tyčinky. Při tomhle cviku je nejdůležitejší soustředit se na kouř a pomocí vůle změnit jeho směr nebo jej rozptýlit. Při tréninku hlavně musíte být klidní a uvolnění.

Dalším způsobem(děkuju zaň Elaine) je ovládání směru větru někde v přírodě. Určitě si pamatujete, jak vám babička říkala, že nejvěčší energii má matička země. Sedněte si na zem(nebo raději na deku), zavřete oči a soustřeďte se na vítr. Skuste jej přimět, aby vál opačným směrem, nebo aby přestal. Je dost možné, že se vám bude zdát, že k vám mluví, nebo že se nechce "podvolit".

Stejně jako i u jiných druhů kinezii můžete k snažšímu ovládání použít ruce.

Pomocné amulety: (opravdu nevím, za pomůžou :D) Černý onix

Pro lepší představu doporučuju shlédnout videa i na youtube.com; určitě vám pomůžou víc se soustředit, víc uvěřit, nebo dokonce motivovat.

-Pomocné zdroje: Oroniel15, Antima


Kineze

28. května 2009 v 20:47 | Shadya |  Kineze

KINESE/KINESIS = pohyb
Kineze je schopnost využívat lidskou sílu vůle, PSI energii a následně tyhle schopnosti rozvinout. Pomocí kinezí můžete hýbat věci a ovládat živly(do jisté míry, zavisí na vaší "úrovni"), samozřejmě pomocí mysle.
Ve skutečnosti je rozdělení kinezí nepodstatné. Spůsob ovládání je stejný, tuďíž můžeme klidně říct, že existuje jenom jedna kineze.
Pokud je váš zájem o kineze opravu veliký, potřebujete pomoct atd., doporučuji navštívit: http://oroniel15.blog.cz

Daffodil

18. května 2009 v 21:34 | Shadya |  Graphic
Takže... layout, který je na s-layouts už nějakou tu hodinku.
No... co bych k němu řekla.... že sem se kvůli němu nevyspala, že je hodně zelený a víc jarní, a to už je zde za chvíli léto... a že ho ohodnoťte sami xD
Jo, jinak kdo neví(protože já to nevěděla) ta víla na obrázku se jmenuje Daffodil xD


Ach můj bože!!! To si to doopravdy zasloužím?

11. května 2009 v 19:26 | Shadya |  I...
Tak mě ti idioti přechytračili.. zas a znovu... Fakt dík kluci!!
Asi se ptáte, co to má znamenat... A já vám to hned vysvětlím.. Takže čekejte slohovku xDDDD
Ono mě ti naši kluci někam přihlásili. To sem po týdnu překonala, ale o pár dní sem dostala do rukou list, v kterém mi blahopřáli, že sem přijata na soutěž... Soutěž v povídkách... No ano, řeknete si, co tam toho, ale JE TO REÁLNÍ soutěž... Tudíž reální porotci, reální dědci, kteří to budou hodnotit. Ach můj bože!!! A protože netuším, jak se odhlásit-nemám adresu- tak to musím splnit. Navíc sem před rokem prohrála jednu sázku(proč na to nezapoměli, PROOOOČ???) a je to lepší než... ta druhá možnost xD xD
Čtu v tom listu dál a dál a koukám, koukám... Má to být s fantasy/sci-fi motivem... Díky, díky ty tam nahoru... Hlavní téma: PRO PŘÁTELÉ. To omdlývám. Na základě minuloročního vítěze, který vybíral tému máte napsat povídku, v které budou vystupovat vaši přátelé(X____x), popř. i vy...
S pozdravem- nějaký Oldřich či co!
OH MŮJ BOŽE!!! Já a psát povídku.. to je jak kdyby ste mi dali housle a řekli- HRAJ! xDD
No, takže... Má tam vystupovat nejvíc 5 přátel + vy. Jenomže nevím koho vybrat. Ráda bych, kdyby ste mi nějak pomohli a přišli s nějakým nápadem. A taky jestli tam chcete být(Vyhrazuju si právo, nebýt pak mučena nespokojenými zákazníky! xD).
Takže.... česté místo tady má Elaine... protože TY ses do toho taky zapletla. A si jediná na kterou se ta dohoda nevztahuje! Teš se, teš se, mwhahahahaha xDD.
Jinak... pokud by ste se náhodou opravdu rozhodli v té povídce účinkovat a před vámi by se přihlásil někdo, koho nemáte momentálně v lásce(vid. případ 821, § 34 - Girly a Jane) tak mi napište, že ste..ehm.. v rozporu s tou a tou osobou.. alespoň to bude zajímavější... Oh, já tak ráda záporné postavy xDD
PS. doufám, že mi do komentu napíše nějaký cizí opozdilec, že tam chce být, heh.... pro jeho pozornost a čest jeho památce ten komment odstráním xDDD

Optické klamy :D

8. května 2009 v 18:45 | Shadya |  Zajímavé
Přišel doktor, zastrčil do blogu elektródy, nabil 300... a probudil mě
Jo, jinak děkuju za komentáře k tomu článku ke Kanadě... díky, že ste se alespoň ozvali... A dík Girly, ty sis toho všimla první :D
Jo, jdu oběhat Sb a pár blogů.. a udělat diplomy, sakra!! Ach jo.. X_X

Vlnící se obrazovka
Spirála? Přibliž se k obrazovce a pak se zas oddál
Prí má mít ta žena oči otevřené nebo zavřené... No já vidím jenom zavřené... :D
LEV, nebo žena?
Která čára je delší, A, neno B?
HOROR!!! RUCE xDDD