Autorka se zase jednou omlouvá
  za nehoráznou nečinnost blogu
  a bude se jí snažit doopravdy v nejbližších dnech
  až týdnech napravit.
   Autorka také zděluje světu, že krom toho,
  že musí řešit momentální situaci v rodině, si právě plní své sny a proto zanedbává nejen blog
  ale i jiné společenské aktivity a to jí upřímně mrzí. 

Červen 2009

Bastet- layout před odchodem

25. června 2009 v 22:05 | Shadya
Tak sem procházela své zložky a našla pár starých layoutů... zatím sem upravila jeden... ten s piráty sme nestihla xD
Egypt a bohyně koček Bastet... no.. tenhle lay je opravu historický, páč byl dělán ještě v době, když sem poprvé používala pero. Je docela jednoduchý, ale zlobí mě blog.cz a mění mi obrázky do jpg. Takže bonusky nic moc
Snad se bude líbit ;)

Omluva a vysvětlení

25. června 2009 v 14:56 | Shadya |  I...
Myslím, že vám dlužím omluvu, za svou nepřítomnost a vysvětlení...
Můj fotr(opravdu se omlouvám za výraz všem otcům... a taky kvůli neděli, kdy mají svátek, ale jinak toho svýho nazvat nemůžu) z ničeho nic dostal o mě zájem - nebo to bylo tím, že ho srazilo auto? No jo.. takže sem ho byla navštívit do nemocnice a přespala u něj doma 4 dny.
Víc k tomu říct nechci.... dále se omlouvám, ale 27. června odcházím prič... do Ruska xD a vracím se 7. července xD a pak tu zas nebudu, páč jdu navštívit babičku... Uff... jak to jen stihnu?
Tak... no to bylo takové rychlé info.. jdu se ješte učit (konečne.. alespoň na konci školního roku xD) abych napsala vše písemky a odpovědi a mohla odjet.
PS. kdyby něco.. snad i v Rusku mají internet xD

Bakomando Team layout + zastúpenie Shady

20. června 2009 v 17:43 | Elaine |  Graphic
No... Shadya tu bohužial nie je(ako ste si iste všimli) a myslím, že hneď ako sa vráti vám svoju neprítomnosť vysvetlí...
A teraz k layoutu... je robený pre Girly/Jackie na ich web Bakomandoteam.
Snaď vám nevadí, že som sa na jeho tvorbe podielala aj ja... bohužial, Shady by to najskôr do 18.júla nezvládla. Na layoute sme ale pracovali obe, i keď... je myslím veľmi jednoduchý, keďže som to zakončila ja ;D Tak dúfam že sa páči... Pre akúkoľvek nespokojenosť - Shady vám môžre nový urobiť po 18. júli.
No... neviem, či mám heslo k layoutu povedať hneď; aby to nejaký debilko nezneužil a keďže zajtra odchádzam do Anglicka... uff.. A ak by Girly do tej doby neinformovala - na e-mail Shady; tak nech skúsi ako heslo všetky veci, čo sa týkajú jej osobnosti(alebo osobnostííí?) a všetko s malými písmenkami. xD

O aha - Náhlad

Ty staré časy...

3. června 2009 v 20:27 | Shadya |  I...
Tak se sešlo 6 maniaků v jedné "nalévárně" a každý s pivkem, nebo čajíčkem vzpomínal na staré časy...
Pamatujete si ještě RPG hry? Já bych si jednu tak zahrála... normálně mi to tak schází... takový.. zvláštní pocit..
A i když v nějakých klubech sem, všechny zamrzli... Né že by to bylo jen tím, že majitel/ka nemá čas. Někteří mají, někteří ne, jiný nemaj internet, další počítač.
Já vím, že je problém najít den i čas kdy se nějaká hra bude konat, ale stejně si myslím že by se něco našlo... co by vyhovovalo alespoň věčšině.
A co vy? Hráli ste, nebo ste se přihlásili do klubů, které sou teď už "mrtvé"? Dost by mě to zajímalo... ať tady nejsem jediná xDDD