Autorka se zase jednou omlouvá
  za nehoráznou nečinnost blogu
  a bude se jí snažit doopravdy v nejbližších dnech
  až týdnech napravit.
   Autorka také zděluje světu, že krom toho,
  že musí řešit momentální situaci v rodině, si právě plní své sny a proto zanedbává nejen blog
  ale i jiné společenské aktivity a to jí upřímně mrzí. 

Září 2009

Žiju a potřebuju pomoc

6. září 2009 v 21:42 | Shadya |  I...
Doufám, že ste o mě nešíleli strachy :D (Co asi ne). Protože sem úplně v pořádku ;) Jen mám trocha problém s internetem. Protože mám sebou svůj laptop, který v sobě má sice internet, ale abych ho mohla používat i mimo SR(při věčším štěstí chytnu signál i v ČR), potřebuju zapojit jistý káblík, který je ale těžko sehnat. Momentálně jeden mám, ale vypadává, a celkově už prostě patří do koše.

Jinak... Eli(Elaine) měla takový nápad na příběh; a já se částečně zúčastnila, páč sem tam do toho vložila něco z toho "povídka pro přátelé" - aneb něco z první verze, která ale nepřesáhla 18 řádků :D
Ještě sme se nerozhodli, zda-li to bude v Češtině nebo v Slovenčině. Jo a upozornění, bude mi to opravovat El, protože píšu jak malý děcko :D Vážně... hrůza, neumím napsat žádnej pořádnej děj, ale no potřebuju si to cvičit, kvůli zaměření mé školy(střední)... Že já si zvolila Psaní a Dramaturgii, co mě to tehdy napadlo?

Takže k tomu příběhu.. Vše se odohrává ve fantasy světě, a je možné, že použijeme něco z toho mího "18-řádkového příběhu" a tak se vám tam může objevit i vaše postava, ale to je pouze 20%.
Taky se nevíme rozhodnout nad názvem: Legendy a draci a nad Legendy, draci a Já. Příběh se točí kolem malého Carla Fidentia, kterého otec je obuvník a matka "žena v domácnosti" pracující na poli. Carl, kterého už odmala fascinují hrdinské příběhy o rytířích se bláznivě touží stát jedním z nich. Jeho kamarádka Karin, které rodina je považováná za čarodejě a bylinkáře, přestože pocházejí z vyšší vrstvy, se na něm ráda zabává, ale ve všem ho podporuje. A nakonec Kyla, na pohled obyčejná kočka, která ovšem ukrýva spoustu tajemství.

Snad vás upoutávka zaujme a pomůžete nám taky vybrat název ;)