Autorka se zase jednou omlouvá
  za nehoráznou nečinnost blogu
  a bude se jí snažit doopravdy v nejbližších dnech
  až týdnech napravit.
   Autorka také zděluje světu, že krom toho,
  že musí řešit momentální situaci v rodině, si právě plní své sny a proto zanedbává nejen blog
  ale i jiné společenské aktivity a to jí upřímně mrzí. 

Červen 2010

No named O_o

24. června 2010 v 21:03 | Shadya |  Sth...(something)
Ach.. ani netuším jak bych tenhle článek nazvala :/ Jen vám chci sdělit- né prvně poděkovat za vyplnění toho anonymního dotazkníku. Nebylo toho moc- ale pomohlo i to. Známku mám zatím dobrou.
Teď ta druhá věc... Vracím se.. ANO. Můj otec najednou zjistil jak je perfektní mít dceru... A jak krásně jí může využívat ve společnosti plné snobů. Začíná mi to být jedno.. pokud mě zafinancuje a já budu moct navštívit města, kam sem vždy toužila jet tak se budu i před nima předvarovat na dokonalou dcerušku..
Ale o tom sem něchtěla mluvit...Vracím se domů, ale nejspíš to už nebude tak jako dřív. Ráda bych se tam vrátila, moc. Odcházím a budu brečet. Vím to! Když přijdete do jiné krajiny, státu(a může to být klidně, co já vím i Indie) je to jíný. A věčšinou i lepší. První dojem máte vždy úžas, zděšení a pak - si buď řeknete, že je tahle krajina pouze na dovolenou, a že jste uchvácen pouze z prvních pocitů. Nebo se tam chcete vrátit a žít. Jiná mentalita. Změna... Ach. Ja vím, nikto není dokonalý a neříkám že nemám ráda svůj původ, kořeny. Jen mi občas přijdou lidi málo upřímní, trápní a přetvarující se. Neříkám že Amerika(Myslím teď jako Kontinenty(ach geo mi nikdy nešlo!!!), ne USA) nemá své chyby, samozřejmě tu narazíte i na takové lidi. Ale někteří sjou zas tak upřímní! I číšník by vám snesl modré z nebe pouze za těch pár dolarů zpropitného :)
Co vám budu vyprávět... nemám na to teď ani energii.
Jsem hrozně unavená..Je mi blbě. Nechci odejít... ale domů se teším :)
Ach
Nikdy mi nebylo takhle.. smutno..
Ach kruci co je ta mokrá věc co vytéká z očí..
Né už je to tady zas
Já padám... než se to zhorší...